Szafy aktowe wzmocnione SbmSzafa aktowa wzmocniona Sbm

Praktyczna i gwarantująca bezpieczeństwo przechowywanych dokumentów i innych przedmiotów szafa aktowa z grubszej blachy.

W szafie zastosowano podwójne wzmocnienie drzwi, wzmocnione zawiasy. Zastosowany w niej system zamykania "baskwilowy" blokowany jest (atestowanym) zamkiem zapadkowym lub innym wg życzeń klienta.
TABELE OPISOWE - SZAFY AKTOWE WZMOCNIONE
Kliknij tutaj, aby otworzyć tabelę
Szafa metalowa wzmocniona TSS

Wypełniona niepalną watą mineralną jest idealną szafą do przechowywania dokumentów. Szafa metalowa wzmocniona TSS jest zabezpieczona przed ogniem - posiada specjalne wypełnienie. Drzwi wyposażone są w system zamykania blokowany zamkiem zapadkowym - "baskwilowy".
TABELE OPISOWE - SZAFY METALOWE WZMOCNIONE
Kliknij tutaj, aby otworzyć tabelę
Szafy aktowe Sam

Szafy aktowe Sam zapewniają dodatkowe zabezpieczenie dokumentów, materiałów biurowych i przedmiotów wartościowych. Szafa wyposażona jest w schowki (1, 2 lub 3) i przestawne co 25 mm półki (1, 2 lub 3). W połączeniu z innymi produkowanymi przez naszą firmę meblami biurowymi, szafy aktowe umożliwiają nowoczesne urządzenie pomieszczeń i dodatkowe zabezpieczenie dokumentów i innych wartościowych przedmiotów w biurze.

Szafa aktowa wykonana jest z blachy stalowej, posiada drzwi wzmacniane dwupłaszczowe, wyposażone w uchwyt drzwiowy z zamkiem zabezpieczającym, z blokadą w trzech punktach oraz dodatkowym zamkiem zastawkowym blokującym rygle drzwi.

Zamki posiadają świadectwo kwalifikacyjne wydane przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej na kwalifikację stosowanych zamków kluczowych pod względem odporności na włamanie (klasy A). Do wyboru oferowane są atestowane zamki renomowanych firm zachodnich: kluczowe, szyfrowe, elektroniczne.
TABELE OPISOWE - SZAFY AKTOWE
Kliknij tutaj, aby otworzyć tabelę
Szafy do przechowywania dokumentów niejawnych, broni i amunicji Sam NW, Sam NZ
Szafy posiadają atesty IMP. Szafy do przechowywania dokumentów niejawnych, broni i amunicji wyposażone są w atestowane zamki: szafy kl. A i B w szyfrowy zamek (trzy-tarczowy) oraz kluczowy zamek wielozastawkowy, kl. C w mechaniczny zamek kluczowy wielozastawkowy. Szafa wyposażona jest w półki (ilość uzależniona od wysokości szafy) oraz może być wyposażona w dodatkowy schowek (zamykany oddzielnym kluczem). Drzwi szaf ryglowane na wszystkich krawędziach. Konstrukcja zgodna z wymogami NATO. Szafy metalowe do przechowywania dokumentów niejawnych oraz broni i amunicji posiadają certyfikat zgodności wydany przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej - klasa wyrobu A, B, C (wg wymogów Ministerstwa Obrony Narodowej) oraz spełniają wymagania ŚCIŚLE TAJNE, TAJNE, POUFNE (wg wymogów Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji).
TABELE OPISOWE - SZAFY DO PRZECHOWYWANIA DOKUMENTÓW NIEJAWNYCH, BRONI I AMUNICJI
Kliknij tutaj, aby otworzyć tabelę
Szafy na broń i amunicję SzB

Przeznaczone są do przechowywania broni długiej, myśliwskiej, sportowej, zarówno jedno- jak i dwulufowej, jak również do broni krótkiej.

Na wewnętrznej stronie drzwi zamocowane są dodatkowe uchwyty. Szafy metalowe do przechowywania broni i amunicji posiadają certyfikowane zamki. Zamki posiadają świadectwo kwalifikacyjne wydane przez
Instytut Mechaniki Precyzyjnej.

Szafy na broń występują również w wersji lżejszej - na indywidualne potrzeby. Szafy te również posiadają atestowane zamki. Występują w wersji: na broń długą i na broń krótką - ze skrytkami.
TABELE OPISOWE - SZAFY NA BROŃ I AMUNICJĘ
Kliknij tutaj, aby otworzyć tabelę


MEBLE BIUROWE •  MEBLE SOCJALNE •  MEBLE WARSZTATOWE •  MEBLE MEDYCZNE
REGAŁY PRZESUWNE I STACJONARNE •  SEJFY I KASY PANCERNE •  POLITYKA PRYWATNOŒCI